ثبت تخصصی برند (علامت تجاری)
شناسه سرویس : SSU-8443658-4805

خانه وکلای ملل خدمات تخصصی ثبت برند و علامت تجاری را به همه هموطنان عزیز ارائه می دهد. برای ثبت یک برند (علامت تجاری) درخواستی داده می شود که این تقاضا باید شامل فهرستی از کالاها و خدمات برگزیده آن نشان و تصویر واضحی از لوگو با تمام رنگ ها، طرح و نقش های سه بعدی باشد. این نام و تصویر جهت محفاظت شدن تحت عنوان علامت تجاری یا هرگونه علامت دیگر باید واجد شرایط خاصی بوده که علاوه بر معرفی یک محصول مخصوص متمایز از سایر علائم نیز باشد که مصرف کننده فریب داده یا به اشتباه بیندازد یا اینکه به قوانینی و اخلاقیات بی حرمتی کند.

معرفی سرویس
مزایای رقابتی سرویس

ثبت علامت تجاری و برند فارسی و لاتین توسط موسسه حقوقی خانه وکلای ملل شامل شرایط ذیل است: - برای ثبت علامت گواهی صادر خواهد شد - مدت اعتبار ثبت علامت برای هر بار 10 سال است - برای ثبت چند علامت تجاری باید به تعداد آنها اظهارنامه جداگانه داده شود - اجازه استفاده از علامت تجاری ثبت شده به دیگران در ایران باید به ثبت برسد - تغییرات مربوط به نشانی رسمیت نخواهد داشت مگر اینکه به ثبت رسیده باشد. - داشتن علامت تجاری اختیاری است مگر در مواردی که دولت آن را الزامی قرار دهد. - علامت تجاری قابل نقل و انتقال است و باید مطابق مقررات قانون ثبت علائم و اختراعات ایران به ثبت برسد. - برای ثبت برندهای فارسی باید مجوزی دال بر فعالیت مرتبط با آن نام تجاری ارائه گردد - برای ثبت برندهای لاتین علاوه بر داشتن مجوز فعالیت مرتبط نیاز به ارائه کارت بازرگانی می باشد.

گستره ی ارایه خدمات و سرویس

با توجه به تخصص و تجربه چندین ساله خانه وکلای ملل در ثبت برند و انواع علامت تجاری، از تمامی شهرهای کشور می توانید نسبت به سفارش ثبت برند اقدام نمایید. هم اکنون خدمات ثبت برند به صورت غیر حضوری و در بیش از 60 شهر ایران به مشتریان گرامی خانه وکلای ملل ارائه می شود.

موارد تحویلی به سفارش دهنده

کلیه اسناد و مستندات قانونی ثبت برند و علامت تجاری با مهر و تایید مراجع ذیصلاح قانونی. واریزهای دولتی از جمله روزنامه و... در حق الزحمه موسسه خانه وکلای ملل گنجانده نشده است.

نظرات

درج نظر برای این کاربر

شما هم می‌توانید در مورد این کاربر نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر قبلا از طریق این پلتفرم از خدمات این کاربر استفاده کرده باشید، نظر شما به عنوان دریافت کننده سرویس ثبت خواهد شد. لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید

ثبت تخصصی برند (علامت تجاری)

شناسه سرویس: SSU-1000111-S01

گزارش خطا، اشکال و سایر موارد قانونی درخصوص این سرویس

Valid.