ثبت شرکت با مسئولیت محدود
شناسه سرویس : SSU-7474635-S556

ثبت شرکت با مسئولیت محدود یکی از بهترین راهکارها برای اینکه چند (حداقل دو نفر) شریک و یا شخص با منافع و مسئولیت های مشترک بتوانند در قالب یک شخصیت حقوقی ثبت شده و دارای شماره ثبت و شناسه ملی بصورت قانونی اقدام به فعالیت نمایند، می باشد. ضمناً، جدی شدن یک فعالیت و کسب معمولا نیازمند ثبت شرکت است. لازم به ذکر است تشکیل یک شرکت با مسئولیت محدود از هزینه های کمتر و مسئولیت کمتر و پروسه تشکیل و نگهداری ساده تری نسبت به سهامی خاص برخوردار است. شرکت با مسئولیت محدود بر اساس تقسیم تعهدات و توافقات اعضاء ثبت کننده شرکت مسئولیت ایجاد می شود. خانه وکلای ملل خدمات تخصصی ثبت شرکت با مسئولیت محدود را به همه شما هموطنان عزیز ارائه می دهد.

معرفی سرویس
مزایای رقابتی سرویس

ثبت شرکت با مسئولیت محدود توسط موسسه حقوقی خانه وکلای ملل شامل مزایای ذیل است: 1- با تنها دو عضو هم قابلیت ثبت و فعالیت رسمی را دارد. 2- هزینه های تمدید دوره ای (دو ساله) اعضا را بر خلاف شرکت های سهامی خاص ندارد. 3- باتوجه به ماهیت آن برای اموراتی همچون بازرگانی و تولیدی بسیار مناسب است. 4- سرمایه شرکت اظهاری است و نیازی به واریز سرمایه به حساب بانکی وجود ندارد. 5- نیازی به اجاره دفتر کار ندارد.

گستره ی ارایه خدمات و سرویس

با توجه به تخصص و تجربه چندین ساله خانه وکلای ملل در ارائه خدمات تخصصی ثبت شرکت با مسئولیت محدود، از تمامی شهرهای کشور می توانید نسبت به سفارش ثبت شرکت با مسئولیت محدود اقدام نمایید. هم اکنون خدمات ثبت شرکت با مسئولیت محدود به صورت غیر حضوری و در بیش از 60 شهر ایران به مشتریان گرامی خانه وکلای ملل ارائه می شود.

موارد تحویلی به سفارش دهنده

کلیه اسناد و مستندات قانونی ثبت شرکت آماده فعالیت طی حداکثر 2 هفته با مهر و تایید مراجع ذیصلاح قانونی. واریزهای دولتی از جمله روزنامه و... در حق الزحمه موسسه خانه وکلای ملل گنجانده نشده است.

نظرات

درج نظر برای این کاربر

شما هم می‌توانید در مورد این کاربر نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر قبلا از طریق این پلتفرم از خدمات این کاربر استفاده کرده باشید، نظر شما به عنوان دریافت کننده سرویس ثبت خواهد شد. لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

شناسه سرویس: SSU-1000111-S01

گزارش خطا، اشکال و سایر موارد قانونی درخصوص این سرویس

Valid.