طراحی پیچ دک (Pitch Deck)
شناسه سرویس : SSU-6410407-t557

یکی از نیازهای اساسی استارتاپ ها، جلب حمایت مالی سرمایه گذاران می باشد. پیچ دک (Pitch Deck)، یک ابزار کاملا ضروری برای معرفی و ارائه یک استارتاپ است که کارآفرین ها از آن به منظور جلب توجه سرمایه گذارها و تامین سرمایه مورد نیاز طرح استارتاپی خود بهره می برند. پیچ دک می تواند در قالب 10 تا 20 اسلاید سئوالات اساسی و مهم مورد نظر هر سرمایه گذار را در مدت زمان محدود پاسخ دهد. با توجه به تجربه بالا در طراحی، تولید محتوا و نگارش پیچ دک تخصصی که قطعا شانس موفقیت طرح های استارتاپی را بسیار افزایش می دهد، می توانید درخواست خود برای طراحی و ساخت پیچ دک تخصصی به منظور جذب سرمایه را به همراه موضوع و جزییات طرح، برای ما ارسال کنید.

معرفی سرویس
مزایای رقابتی سرویس

تجربه طراحی و یا اصلاح تعداد قابل توجهی پیچ دک موفق؛ تجربه حضوری و عملی در استارتاپ های کشوری؛ قیمت مناسب و کیفیت عالی.

گستره ی ارایه خدمات و سرویس

در تمام کشور و حتی خارج از کشور امکان ارائه خدمت طراحی پیچ دک وجود دارد.

موارد تحویلی به سفارش دهنده

تهیه محتوای اصلی و ایده پردازی و مستندات پردازش شده ایده بر عهده مشتری است که در صورت لزوم با اخذ هزینه انجام می گردد. فایل پی دی اف پیچ دک و در صورت سفارش فایل پاورپوینت و حتی فایل های گرافیکی درون پیچ دک، ارائه می شود.

نظرات

درج نظر برای این کاربر

شما هم می‌توانید در مورد این کاربر نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر قبلا از طریق این پلتفرم از خدمات این کاربر استفاده کرده باشید، نظر شما به عنوان دریافت کننده سرویس ثبت خواهد شد. لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید

طراحی پیچ دک (Pitch Deck)

شناسه سرویس: SSU-1000111-S01

گزارش خطا، اشکال و سایر موارد قانونی درخصوص این سرویس

Valid.