درباره کارومن

 

"پیدا کردن" یکی از مهم ترین مسأله های زندگی همه ماست. پیدا کردن اولین هم بازی، پیدا کردن بهترین بستنی فروشی شهر، پیدا کردن دوست صمیمی، پیدا کردن همسر و... اما سختی های پیدا کردن فقط به دوستان و همسر و خانه محدود نیست!

 

پیدا کردن شغل مناسب یا حتی پیدا کردن پزشک عالی، مهندس متخصص، کارگر ماهر، هنرمند حرفه ای، وکیل با تجربه، تعمیرکار مجرب، باغبان با دقت، آرایشگر خلاق، نظافتچی حساس، برنامه نویس متعهد، مربی صبور و پیدا کردن هزاران مورد دیگر هم جزء اصلی ترین مساله های روزمره همه ما هستند.

 

این مسأله امروز در "کارومن" به آسانی حل شده است!

 

دسترسی آسان و رایگان و تماس مستقیم با متخصصین، پرداخت هزینه بصورت امن و دریافت خدمات حرفه ای از یک سو و ارسال رایگان آگهی استخدامی و ثبت خدمات برای خدمات دهنده ها از سوی دیگر، کارومن را به عنوان ابداع کننده اولین بازار باز خدمات در ایران و جهان مطرح نموده است.

 

کارومن تنها "بازار باز خدمات" است که دسترسی به صدها هزار خدمت فعال را در بیش از 300 شهر ایران به رایگان برای شما فراهم آورده است.

 

کارومن محصولی دانش بنیان است که با ایده بازار باز خدمات، دسترسی به خدمات در تمام نقاط کشور ایران را متحول نموده و بزودی فعالیت خود را به سایر کشورها گسترش می دهد.

 

تلاش همیشگی ما، افزایش شفافیت، دسترسی و اعتماد به بازار خدمات و بهینه سازی هزینه های انجام خدمات برای خدمات گیرنده ها و گسترش بازار و افزایش درآمد خدمات دهنده هاست.

 

  • ·         ثبت نام کلیه کاربران در کارومن رایگان است.
  • ·         ثبت خدمات و یا سفارش خدمات توسط کاربران در کارومن رایگان است.
  • ·         ثبت و انتشار آگهی استخدامی برای کاربران و کارفرمایان رایگان است.
  • ·         متخصص دلخواه را مستقیماً خودتان جستجو و انتخاب می کنید.
  • ·         هزینه خدمات هر متخصص از قبل مشخص شده و نیازی به استعلام نیست.
  • ·         اگر نیاز به خدمت پیچیده ای دارید، می توانید مستقیماً با متخصصین تماس بگیرید.
  • ·         قبل از سفارش، می توانید امتیاز، سوابق متخصصین و نظرات مشتریان قبلی را ببینید.

 

اگر سوالی دارید می توانید، بخش مربوط به سوالات متداول را مطالعه نمایید.