رویدادها

زندگی مدرن امروزی سبب شده است تا نیازهای جدیدی در زندگی افراد ایجاد شود یا نیازهای قدیمی به روش‌های جدید و مدرن‌تری پاسخ داده شوند. با توجه به مشکلات و دغدغه‌های زندگی امروزی افزایش پیدا کرده است، به طبع آن راه‌حل‌های خلاقانه نیز افزایش پیدا کرده است. اگر نتوانیم برخی از مشکلات و روزمرگی‌ها را مدیریت و رفع کنیم، علاوه بر اتلاف زمان، هزینه و انرژی سبب ناراحتی افراد خانه می‌شود و چه بسا سبب ایجاد مشکلات بیش‌تری نیز شود.

همه ما با دغدغه‌های رایج روزمره مانند تعمیر وسایل خانه، رنگ آمیزی یک دیوار، باغبانی و رسیدگی به فضای سبز، یافتن فردی مناسب برای طراحی وب سایت، مشاوره گرفتن از یک پزشک، حل یک مساله قانونی و ... درگیر هستیم و امکان چشم‌پوشی از این موارد نیست. در گذشته رسم بر این بود که تا حد امکان این مسائل توسط خودمان انجام می‌پذیرفت و در صورت عدم داشتن تخصص و یا زمان کافی برای انجام امور بیان شده، طی پروسه ای سخت و نفس گیر از طریق دوستان، آشنایان و اقوام، افرادی را پیدا می کردیم که این کارها را برایمان انجام دهند.

کسب‌‍وکارها و استارتاپ‌ها در تلاش هستند تا برگزاری کمپین تبلیغاتی موفق، میزان تعامل با کاربران خود را افزایش داده و در نتیجه به اهداف بازاریابی خود دست یابند.

کارومن در آینده ای نزدیک با استفاده از ظرفیت مردمی و کاربران خود، کمپین های اجتماعی متنوعی را برگزار خواهد نمود. از جمله کمپین #کارومن که با هدف بهبود فضای کسب و کار و درآمدزایی خدمات دهنده ها و همچنین صرفه جویی در هزینه خدمات گیرنده ها برگزار می‌شود.

در این روزها که شیوع  ویروس کرونا زندگی همه ما را تحت تاثیر قرار داده، بیشتر از گذشته حس کردیم که زندگی همه ما به هم وابسته است، همه زیر سقف یک آسمانیم و یک زمین زیر پای ما می‌چرخد. برای همین باید بیشتر هوای همدیگر را داشته باشیم. حالا کارومن دست در دست تمامی مردم ایران زمین گذاشته تا با همراهی همگانی در کشور کمپین #کارومن راه اندازی شده و فرصت عرضه و دسترسی به خدمات از کلانشهرها گرفته تا ناشناخته ترین نقاط در سراسر ایران، خصوصا برای آنهایی که بیشتر از این شرایط متاثر شده‌اند، فراهم شود.

شما چطور می‌توانید کمک کنید؟

بزودی نحوه مشارکت شما هموطن گرامی در کمپین های کارومن از همین صفحه اعلام می گردد.